Splav rieky Dunajec

Oddych nemusí nutne znamenať len vylihovanie na lehátku pri hotelovom bazéne, obzvlášť ak chcete  aspoň chvíľu nemyslieť na nič dôležité.

Rieka Dunajec, ktorá vyhĺbila nádherný kaňon a na úseku 18 km tvorí hranicu s Poľskom ponúka ideálne podmienky pre rafting, Pieniny a ich husté lesy tak uvidíte úplne z iného uhla. Okrem toho si navyše počas rýchlej jazdy poriadne prevetráte hlavu a zabudnete na všetko, čo vás trápi.

S Rafting Pieniny môžete mať skutočne istotu, že ste v správnych rukách. V poskytovaní služieb v cestovnom ruchu zúročujeme 25 ročné skúsenosti a vaša spokojnosť bude toho dôkazom.

Chcem ísť na raft!

Vydajte sa na vzrušujúcu jazdu po prúde rieky Dunajec a prekonajte vlastné hranice…

…Alebo si vyberte pokojnejšie úseky rieky a kochajte sa krásnymi výhľadmi okolo vás.

U nás je vítaný každý dobrodruh!

Bez ohľadu na vek či predchádzajúce skúsenosti, ak túžite po vzrušení a chcete zažiť niečo nové, tak rafting je presne to, čo hľadáte. Rafting na rieke Dunajec v Pieninách je nezabudnuteľným dobrodružstvom, ktoré ponúka kombináciu adrenalínu, prírody a zábavy.

Rafty samotné nájdete vždy v bezchybnom stave, čo zaručuje komfort a bezpečnosť počas jazdy. Zároveň dbáme na to, aby bol zážitok z raftingu zábavný a prístupný pre všetkých.